Antetli Kağıt

A5 Antetli Kağıt

190,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: ANK5

İsim: A5 Antetli Kağıt

Kağıt Özellikleri: 80 Gr. 1. Hamur

Ürün Özellikleri: Renkli - Tek Yön

Ebat: 15 x 21 cm

Minimum Koli Adeti: 2.000 Adet

Not : Onay Verildikten İtibaren 4 İş Günü İçerisinde Teslimat Yapılır

A4 Antetli Kağıt

240,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: ANK4

İsim: A4 Antetli Kağıt

Kağıt Özellikleri: 80 Gr. 1. Hamur

Ürün Özellikleri: Renkli - Tek Yön

Ebat: 21 x 30 cm

Minimum Koli Adeti: 2.000 Adet

Not : Onay Verildikten İtibaren 4 İş Günü İçerisinde Teslimat Yapılır

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Antetli Kağıt

Kurumsal kimlik çalışmalarında antetli kağıt önemlidir. Çünkü özellikle resmi kurumlara ve firmalara yazışmalarda sizi tanıtacak olan antetli baskı ile kurumsallığı ön plana çıkarırsınız. Bu yüzden antetli kâğıt çeşitleri arasında firmanıza en uygun olan baskıyı seçerek kurumsal kimliğinizi tamamlamanız gerekmektedir.

 Antetli Kâğıt Seçiminde Dikkat Edilecek Hususlar Nelerdir?

 - Antetli kağıt tamamen firmanıza özel olmalı ve tasarım olmalıdır.

 - Antetli kağıt tüm firma bilgilerinizi içermeli ve yazışma yaptığınız kişi veya kurumla size ulaşabilmelidir.

 - Antetli kâğıdınızda mutlaka logonuz belirgin bir yerde olmalı ve firmanızı tanıtacak şekilde, akılda kalıcı bir tasarımla hazırlanmış olmalıdır.

 Antetli Baskı Fiyatları Ve Neden Firmamız?

Firmamız baskıları hazırlarken kurumsallığı bozmayacak ve kaliteli bir görünüme sahip olacak şekilde baskılar üretmektedir. Seçeceğiniz kağıt ve baskı renkleri ile kaliteli durmasını sağlamakla birlikte ucuz antetli kağıt üretmesi ile ön plana çıkmaktadır. Bizler için sizlerin bütçelerine uygun, kaliteli ve zamanında teslim olacak şekilde hizmet sağlamayı ön planda tutmakta ve antetli kağıt basımı İstanbul firmaları arasında kalitemiz ile ön plana çıkmaktayız.

Son teknolojik cihazlar ile kısa sürede çok sayıda baskı hizmeti vermekte ve bu baskıların kalitesi konusunda hassas davranmaktayız. Basım işleminden önce sunacağımız alternatif kâğıt seçenekleri ile sizlere öneride bulunmakta ve sizlerin seçimleri doğrultusunda istediğiniz zamanda teslim edilecek şekilde baskıları hazırlamaktayız. Antetli fiyat konusunda firmamız sizlere yardımcı olmakta ve firmamız sizlere uygun bütçelerle alternatifler sunmaktadır. İstediğiniz tasarım ve kâğıt seçimine en yakın teklifler verilerek bütçenizi etkilemeden baskı hizmeti sağlamaktayız.

 Neden Biz?

Firmamız kaliteli hizmet anlayışını sunmakta ve yaptığı baskılarda kaliteli görsel görünümü vermek için profesyonel olarak çalışmaktadır. Teknolojik baskı makineleri ile sağlamakta olduğumuz bu hizmet ile müşteri memnuniyetini sağlamak için elimizden gelen özeni göstermekteyiz.

Sizlerin memnuniyeti için gereken titizlikle çalışan ekibimiz ile zamanında teslimat yapabilmek firmamız için önemlidir. Sizleri zaman konusunda mağdur etmeden istediğiniz kalitede baskıları gerçekleştirmekte ve bunu yaparken bütçenizi de etkilememek için birçok seçenek sunabilmekteyiz.

Kurumsallık politikamız ile sizler için kullanacağımız logo renkleri ve diğer baskıdaki renkler birebir uygulanmakta olup, kurumsallığı doğru yansıtmak için hassas ayar yapabilen cihazlar kullanılmaktadır.