Bayrak

Bayrak Bidonları

87,20TL

Ürün Özellikleri

Kod: 8540

İsim: Bayrak Bidonları

Adet: 1

Damla Bayrak Mini Boy

227,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: 8510

İsim: Damla Bayrak Mini Boy

Bayrağıı: 50 x 100 cm

Direği: 2,25 metre

Bidonu: 20 litre

Adet: 1

Kırlangıç Bayrak

273,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: 9002

İsim: Kırlangıç Modeli

Minimum Üretim: 2

Masa Bayrağı

575,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: MSB

İsim: Masa Bayrağı

Bayrak Ebatı: 28 x 10 cm

Minimum Üretim: 5 Adet

Not: Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.

Poster Bayrak Küçük Boy

336,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: 8520

İsim: Poster Bayrak Küçük Boy

Bayrağıı: 50 x 200 cm

Direği: 2,5 metre

Bidonu: 20 litre

Adet: 1

Yelken Bayrak Küçük Boy

282,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: 8500

İsim: Yelken Bayrak Küçük Boy

Bayrağıı: 50 x 200 cm

Direği: 3 metre

Bidonu: 20 litre

Adet: 1

Bayrak Direkleri

154,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: 8541

İsim: Bayrak Direkleri

Adet: 1

Damla Bayrak Küçük Boy

336,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: 8511

İsim: Damla Bayrak Küçük Boy

Bayrağı: 100 x 200 cm

Direği: 3,5 metre

Bidonu: 20 litre

Adet: 1

Kırlangıç Bayrak Kama

273,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: 9003

İsim: Kama Modeli

Minimum Üretim: 2

Poster Bayrak Orta Boy

400,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: 8521

İsim: Poster Bayrak Orta Boy

Bayrağıı: 75 x 250 cm

Direği: 3 metre

Bidonu: 20 litre

Adet: 1

Yelken Bayrak Orta Boy

336,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: 8501

İsim: Yelken Bayrak Orta Boy

Bayrağıı: 75 x 200 cm

Direği: 3 metre

Bidonu: 32 litre

Adet: 1

Damla Bayrak Orta Boy

380,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: 8512

İsim: Damla Bayrak Orta Boy

Bayrağı: 120 x 240 cm

Direği: 4 metre

Bidonu: 20 litre

Adet: 1

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)

Bayrak

            Günümüzde reklam ve tanıtım amacı ile en çok kullanılan ürünler arasında bayrak ve flama ürünleri ilk sırada bulunmaktadır. Bir çok reklam ürününe kıyasla bayrak fiyatları hem uygun hem de bu ürünler kullanım açısından oldukça geniş bir yelpaze oluşturması nedeni ile tercih edilmektedir. Birbirinden farklı bayrak modelleri, desenleri, kumaşları, direkleri ve diğer tüm yan ürünleri ile üretilen ve satışa sunulan bir çok modelde bayrak İstanbul ilimizde bulunan Asiller Matbaa ve Ofset merkezimizden tüm ülkemizde ve yut dışında satışa sunulmaktadır. Pek çok sektörde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanan bayrak ve flama ürünleri, hem kişisel firmalar, hem kamu binaları tarafından pek çok farklı amaç ile tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

            Matbaa ve promosyon sektöründe faaliyetlerine başladığı ilk günden beri yüz binlerce bayrak modeli ve tasarımına imza atan Asiller Medya olarak; ülkemizde ve yut dışında başta olmak üzere pek çok başarılı bayrak çalışmasını gerçekleştirmiştir. Bu anlamda müşterilerimize sunmuş olduğumuz pek çok referans bulunmaktadır. Bu anlamda müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz dahilinde yer alan bayrak çeşitleri arasında yelken bayrak modelleri, poster bayrak modelleri, damla bayrak modelleri, kırlangıç bayrak modelleri gibi birbirinden farklı pek çok farklı şekilde bayrak modelleri yer almaktadır. Sadece özel firma, kurum ve kuruluşlara çalışmalar yapmayan firmamız pek çok resmi kurum ve kuruluş için de çeşitli bayrak çalışmaları yapmaktadır. Özel olarak üretilen makam bayrağı ve pek çok devlet kurumunun, kuruluşunun bayrak imalatı tarafımızca yapılmaktadır.

            Promosyon ürünleri ve matbaa alanında aktif olarak söz sahibi firmamız ile, müşterilerimize sadece kaliteli ve sağlam ürünlerin garantisini değil, en uygun bayrak baskı fiyatları ve yan ürün fiyatlarının da garantisini vermekteyiz. Özellikle reklam ve çeşitli tanıtım amaçlarında kullanılmak üzere toplu halde üretilen parti bayrağı, grup, kuruluş bayrağı ve reklam bayrağı gibi bayrak çeşitlerinde müşterilerimiz için, fiyat teklifi alabilecekleri tüm bayrak imalatçıları İstanbul genelinde en uygun ve en kaliteli ürün teklifini bizler vermekteyiz. Uzun yıllar boyu sürdürmüş olduğumuz bu hizmetler ile, müşterilerimize sonsuz güven kazandırmaya ve birinci sınıf ürünleri en uygun fiyatlar ile üretmeye devam ediyoruz.Hizmet Noktalarımız :
Bayrak Adana, Bayrak Adıyaman, Bayrak Afyon, Bayrak Ağrı, Bayrak Amasya, Bayrak Ankara, Bayrak Antalya, Bayrak Artvin, Bayrak Aydın, Bayrak Balıkesir, Bayrak Bilecik, Bayrak Bingöl, Bayrak Bitlis, Bayrak Bolu, Bayrak Burdur, Bayrak Bursa, Bayrak Çanakkale, Bayrak Çankırı, Bayrak Çorum, Bayrak Denizli, Bayrak Diyarbakır, Bayrak Edirne, Bayrak Elazığ, Bayrak Erzincan, Bayrak Erzurum, Bayrak Eskişehir, Bayrak Gaziantep, Bayrak Giresun, Bayrak Gümüşhane, Bayrak Hakkari, Bayrak Hatay, Bayrak Isparta, Bayrak İçel, Bayrak İstanbul, Bayrak İzmir, Bayrak Kars, Bayrak Kastamonu, Bayrak Kayseri, Bayrak Kırklareli, Bayrak Kırşehir, Bayrak Kocaeli, Bayrak Konya, Bayrak Kütahya, Bayrak Malatya, Bayrak Manisa, Bayrak K.maraş, Bayrak Mardin, Bayrak Muğla, Bayrak Muş, Bayrak Nevşehir, Bayrak Niğde, Bayrak Ordu, Bayrak Rize, Bayrak Sakarya, Bayrak Samsun, Bayrak Siirt, Bayrak Sinop, Bayrak Sivas, Bayrak Tekirdağ, Bayrak Tokat, Bayrak Trabzon, Bayrak Tunceli, Bayrak Şanlıurfa, Bayrak Uşak, Bayrak Van, Bayrak Yozgat, Bayrak Zonguldak, Bayrak Aksaray, Bayrak Bayburt, Bayrak Karaman, Bayrak Kırıkkale, Bayrak Batman, Bayrak Şırnak, Bayrak Bartın, Bayrak Ardahan, Bayrak Iğdır, Bayrak Yalova, Bayrak Karabük, Bayrak Kilis, Bayrak Osmaniye, Bayrak Düzce