Duba

Zincir

100,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: 1029

İsim: Zincir

Özellik: Kancalı

Uzunluk: 2 metre

Adet: 1

Delinatör (30 cm)

204,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: 1051 

İsim: Delinatör (30 cm)

Boy: 30 cm

Adet: 1

Delinatör (45 cm)

248,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: 1052

İsim: Delinatör (45 cm)

Boy: 45 cm

Adet: 1

Duba Bariyer Kısa

126,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: 1031

İsim: Kısa Bariyer Duba

Reklam Alanı: Yok

Boy: 81 cm

Adet: 1

Delinatör (75 cm)

290,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: 1053

İsim: Delinatör (75 cm)

Boy: 75 cm

Adet: 1

Duba Raket Başlıklı Kısa

220,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: 1005

İsim: Raket Başlıklı Kısa Duba

Reklam Alanı: 27 cm (Çap)

Boy: 99 cm

Baskı Özellikleri : Folyo + Parlak laminasyon 

Adet: 1

Delinatör (100 cm)

374,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: 1054

İsim: Delinatör (100 cm)

Boy: 100 cm

Adet: 1

Fırfır

176,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: 1021

İsim: Fırfır

Baskı: Baskı Dahil

Özellik: Mıknatıslı

Adet: 1

Trafik Konisi (50 cm)

238,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: 1060

İsim: Trafik Konisi (50 cm)

Boy: 50 cm

Adet: 1

Duba Küçük Başlıklı Kısa

240,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: 1001

İsim: Küçük Başlıklı Kısa Duba

Reklam Alanı: 33 x 39 cm

Boy: 108 cm

Baskı Özellikleri : Folyo + Parlak laminasyon 

Adet: 1

Trafik Konisi (75 cm)

156,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: 1061

İsim: Trafik Konisi (75 cm)

Boy: 75 cm

Adet: 1

Duba Raket Başlıklı Uzun

130,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: 1010

İsim: Raket Başlıklı Uzun Duba

Reklam Alanı: 27 cm (Çap)

Boy: 132 cm

Baskı Özellikleri : Folyo + Parlak laminasyon 

Adet: 1

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 38 (4 Sayfa)

Duba

            Sokakta her gün herkesin karşılaştığı gördüğü dikkatini çeken reklamların duyuruların yapıldığı dubalar vardır. Duba kelime anlamı itibari ile fıçı biçimine gelen veya kapalı ve içi boş anlamları olan başka bir anlamı ile alttan deniz dibine zincir vasıtası ile bağlı, su üzerinde yüzen ve halkalarına gemi bağladığımız ya da yan yana ekleyerek üzerine köprü kurduğumuz yapıya deriz. Ham maddesi saç ya da ağaç olan, dikdörtgen prizma biçiminde yapılmıştır ve de sağlam yapılıdır.

            Özellikle sokaklarda çok rastladığımız reklam dubaları, duba çeşitleri içerisinden sadece bir tanesidir. En çok kullanılan ise plastik duba olarak göze çarpmaktadır. Kullanışlı olması hem de ucuz olması tercih edilme sebeplerinin başında gelir. Ucuz reklam dubası genellikle tercih edilmekle beraber çabuk yıpranabilirliği yüzünden uzun ömürlü değildir. Duba çeşitleri ve fiyatları daha özele inersek duba fiyatları İstanbul genelinde 25 ile 100 TL arasında değişmektedir.

            Çok abartılı bir reklam dubası yapmak isterseniz fiyat artabilmektedir elbette. Reklam dubası çeşitleri ve fiyatları bu aralıklarda seyrederken, reklamını yapmak isteyen şirketler ve kuruluşlarda elbette plastik duba özelinde ilgili fazlası ile arttırmış durumda. Sokak başına 10 duba geliyor olması işin ne kadar geniş kapsamlı ve de ilgi çeken bir durum olduğu ortadadır. Gıda sektöründen ilaç sektörüne tüm sektörlerin neredeyse reklam için kullandığı dubalar zikrettiğimiz gibi her yerde gözümüze çarpmakla beraber plastik oluşları geri dönüşüme de el verdiği için daha çok tercih ediliyor.

            Gün geçtikçe yerlerini elektronik yazılı tabelalar alıyor olsa da ne zihinlerimizden ne de uzun yıllar boyunca sokaklarımızda ki yerinden uzaklaşacak gibi durmuyor. İstenilen ilgiyi çekip çekmediği yönünde yapılan araştırmalar genellikle olumlu sonuç aldığı görünmekte ve reklam dubası bazı kişiler için ise sokaklarda kalabalık oluşturmaktadır. Süreç bu şekilde gelişirken ve teknoloji ile birlikte tüm sektörler her geçen gün kendini tanıtma eğiliminde olduklarından dolayı reklam dubaları her kesimin ilk tercihlerinden biri olacak gibi görünüyor.

            Plastik duba sadece reklam amaçlı kullanıldığı yönünde bir izlenim vermek yanlış olmakla beraber reklam sektöründen çok başka sektörlerde kullanıldığını iddia etmekte yanlış olur. Plastik reklam dubası üretiminin son 15 yılda %60 arttığını da belirtmek gerekir bunda reklam dubası fiyatları uygun olması da büyük etken.Hizmet Noktalarımız :
Duba Adana, Duba Adıyaman, Duba Afyon, Duba Ağrı, Duba Amasya, Duba Ankara, Duba Antalya, Duba Artvin, Duba Aydın, Duba Balıkesir, Duba Bilecik, Duba Bingöl, Duba Bitlis, Duba Bolu, Duba Burdur, Duba Bursa, Duba Çanakkale, Duba Çankırı, Duba Çorum, Duba Denizli, Duba Diyarbakır, Duba Edirne, Duba Elazığ, Duba Erzincan, Duba Erzurum, Duba Eskişehir, Duba Gaziantep, Duba Giresun, Duba Gümüşhane, Duba Hakkari, Duba Hatay, Duba Isparta, Duba İçel, Duba İstanbul, Duba İzmir, Duba Kars, Duba Kastamonu, Duba Kayseri, Duba Kırklareli, Duba Kırşehir, Duba Kocaeli, Duba Konya, Duba Kütahya, Duba Malatya, Duba Manisa, Duba K.maraş, Duba Mardin, Duba Muğla, Duba Muş, Duba Nevşehir, Duba Niğde, Duba Ordu, Duba Rize, Duba Sakarya, Duba Samsun, Duba Siirt, Duba Sinop, Duba Sivas, Duba Tekirdağ, Duba Tokat, Duba Trabzon, Duba Tunceli, Duba Şanlıurfa, Duba Uşak, Duba Van, Duba Yozgat, Duba Zonguldak, Duba Aksaray, Duba Bayburt, Duba Karaman, Duba Kırıkkale, Duba Batman, Duba Şırnak, Duba Bartın, Duba Ardahan, Duba Iğdır, Duba Yalova, Duba Karabük, Duba Kilis, Duba Osmaniye, Duba Düzce