Display Ürünler

A4 Broşürlük

102,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: 15017361

İsim: A4 Broşürlük

Ebat: 21 x 29,7 cm

Not: Fiyatlarıma KDV Dahil Değildir.

A5 Broşürlük

96,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: 15017360

İsim: A5 Broşürlük

Ebat: 14,8 x 21 cm

Not: Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.

A7 Broşürlük

87,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: 15017359

İsim: A7 Broşürlük

Ebat: 10,5 x 21 cm

Not: Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.

Akrilik İsimlik

7,80TL

Ürün Özellikleri

Kod: 15307641

İsim: Akrilik İsimlik 

Minimum Koli Adeti: 50 Adet

Not: Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.

Askılı Kart Okuyucu T – 105

5,40TL

Ürün Özellikleri

Kod: 15307475

İsim: Askılı Kart Okuyucu T – 105 

Adet: 80

Askılı Kart Okuyucu T – 130

17,50TL

Ürün Özellikleri

Kod: 15307478

İsim: Askılı Kart Okuyucu T – 130 

Adet: 20

Bahşiş Ve Dilek Kutusu

151,10TL

Ürün Özellikleri

Kod: 15307864

İsim: Bahşiş Ve Dilek Kutusu

Ebat: 63,5 x 62 x 59 cm

Minimum Koli Adeti: 15 Adet

Not: Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.

Bombeli Dikey Mıknatıslı Broşürlük (5,4 x 8,3 cm)

78,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: 15307830

İsim: Bombeli Dikey Mıknatıslı Broşürlük

Ebat: 5,4 x 8,3 cm

Minimum Koli Adeti: 1 Adet

Not: Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.

Bombeli Dikey Şeffaf Broşürlük (6,4 x 9,1 cm)

119,80TL

Ürün Özellikleri

Kod: 15307154

İsim: Bombeli Dikey Şeffaf Broşürlük

Ebat: 6,4 x 9,1 cm

Minimum Koli Adeti: 1 Adet

Not: Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.

Bombeli Yatay Şeffaf Broşürlük (7,5 x 5,3 cm)

40,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: 15307135

İsim: Bombeli Yatay Şeffaf Broşürlük

Ebat: 7,5 x 5,3 cm

Minimum Koli Adeti: 1 Adet

Not: Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.

Çift Hazneli Kart Muhafaza

9,20TL

Ürün Özellikleri

Kod: 15323035

İsim: Çift Hazneli Kart Muhafaza

Minimum Koli Adeti: 50 Adet

Ürün Rengi: Şeffaf

Not: Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.

Çoklu Kredi Kartı Koruma Cüzdanı

19,20TL

Ürün Özellikleri

Kod: 15307259

İsim: Çoklu Kredi Kartı Koruma Cüzdanı

Minimum Koli Adeti: 100 Adet

Not: Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 163 (14 Sayfa)

Display Ürünler

Display ürünler çeşit olarak fazla sayıdadır. Taşınabilir, iç mekan veya dış mekan fark etmeden kullanılabilen tanıtım ürünlerinin hepsini kapsar. Fuar katılımlarında, organizasyonlarda ve daha birçok yerde kullanabileceğiniz Display ürün çeşitleri size kolaylık sağlayacak ve ayrıca görsel tasarımları doğru yapıldığında da farkınızı belli edecektir.

 Firmamızdaki display ürünler ve dijital baskı hizmetleri

Firmamız display ürünlerde ihtiyacınız olan tüm çözümleri üretmekte olup, kalitesi ile firmanıza hizmet sunmaktadır. Fuar standınızda, ofisinizde veya herhangi bir yerde kullanacağınız broşürlük veya düzenlediğiniz organizasyonda konuklarınıza yazılacak yaka isimliği, firmanızı ve kendinizi tanıtacağınız kartvizitlik gibi ve daha birçok baskı çözümleri ile ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünler konusunda hizmet sağlamaktayız. Masaüstü broşürlük yapımından kart koruyucu ürünlere kadar tanıtımınız için gereken desteği sağlarken en kaliteli malzeme kullanılmakta ve sizlere hizmet sağlanmaktadır.

Ürünlerimizin kusursuz olması için profesyonel bir ekip ile çalışmakta ve baskı kalitesinin yüksek olması için teknolojik cihazlar kullanılmaktadır. Örneğin personeliniz için hazırlatacağınız kart askı ipi gibi isimlik gibi tüm özel ürünlerde verdiğimiz hizmet kalitesi firmanızın ismini taşıyan her ürün için geçerlidir. Sizlerin tanıtımlarınızı yaparken hem display ürün fiyatları minimum tutulmakta hem de ürün kalitesi olarak da en yüksek verimi alabileceğiniz şekilde hazırlanmaktadır. Bizler için sizin memnuniyetin çok önemlidir. Pleksi fiyatları da aynı şekilde hem kaliteli ürünler hem de kaliteli baskı yapılarak sizlere sunulmaktadır.

 Tüm baskı ürünlerimizde önceliğimiz kalitedir

Her firma gibi kazanç sağlamak isterken diğer yandan da firmamıza güvenerek işini teslim etmiş olan sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunabilmek için elimizden gelen çabayı göstermekteyiz. Fiyat konusunda da yine sizlere yardımcı olmak için özen göstermekte hem de kalitemizden ödün vermeden sizlere sağladığımız hizmetten memnun olmanız için gereken her türlü dikkati göstermekteyiz.

Ekibimizde bulunan personelimiz tüm bu ürünlerde belli deneyime ve teknik donanıma sahip olduğu için istenen sonucu elde etme hususunda olumlu sonuçlar sunabilmektedirler. Zamanında teslim etme konusunda da dikkatli davranmakta ve sizler kadar özen göstermekteyiz. Sizlerin güvenini kazanmak ve yaptığımız işlerden mutlu olduğunuzu bilmek alacağımız en özel karşılıklardan biridir.Hizmet Noktalarımız :
Display Ürünler Adana, Display Ürünler Adıyaman, Display Ürünler Afyon, Display Ürünler Ağrı, Display Ürünler Amasya, Display Ürünler Ankara, Display Ürünler Antalya, Display Ürünler Artvin, Display Ürünler Aydın, Display Ürünler Balıkesir, Display Ürünler Bilecik, Display Ürünler Bingöl, Display Ürünler Bitlis, Display Ürünler Bolu, Display Ürünler Burdur, Display Ürünler Bursa, Display Ürünler Çanakkale, Display Ürünler Çankırı, Display Ürünler Çorum, Display Ürünler Denizli, Display Ürünler Diyarbakır, Display Ürünler Edirne, Display Ürünler Elazığ, Display Ürünler Erzincan, Display Ürünler Erzurum, Display Ürünler Eskişehir, Display Ürünler Gaziantep, Display Ürünler Giresun, Display Ürünler Gümüşhane, Display Ürünler Hakkari, Display Ürünler Hatay, Display Ürünler Isparta, Display Ürünler İçel, Display Ürünler İstanbul, Display Ürünler İzmir, Display Ürünler Kars, Display Ürünler Kastamonu, Display Ürünler Kayseri, Display Ürünler Kırklareli, Display Ürünler Kırşehir, Display Ürünler Kocaeli, Display Ürünler Konya, Display Ürünler Kütahya, Display Ürünler Malatya, Display Ürünler Manisa, Display Ürünler K.maraş, Display Ürünler Mardin, Display Ürünler Muğla, Display Ürünler Muş, Display Ürünler Nevşehir, Display Ürünler Niğde, Display Ürünler Ordu, Display Ürünler Rize, Display Ürünler Sakarya, Display Ürünler Samsun, Display Ürünler Siirt, Display Ürünler Sinop, Display Ürünler Sivas, Display Ürünler Tekirdağ, Display Ürünler Tokat, Display Ürünler Trabzon, Display Ürünler Tunceli, Display Ürünler Şanlıurfa, Display Ürünler Uşak, Display Ürünler Van, Display Ürünler Yozgat, Display Ürünler Zonguldak, Display Ürünler Aksaray, Display Ürünler Bayburt, Display Ürünler Karaman, Display Ürünler Kırıkkale, Display Ürünler Batman, Display Ürünler Şırnak, Display Ürünler Bartın, Display Ürünler Ardahan, Display Ürünler Iğdır, Display Ürünler Yalova, Display Ürünler Karabük, Display Ürünler Kilis, Display Ürünler Osmaniye, Display Ürünler Düzce