Oto Paspası

Oto Paspası (Kraft)

240,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: OTOP1

İsim: Oto Paspası (Kraft)

Kağıt Özellikleri: 85 gr. Kraft

Ürün Özellikleri: Tek Renk

Ürün Ebatı: 34 x 49 cm

Minimum Koli Adeti: 1.000 Adet

Not : Onay Verildikten İtibaren 3 İş Günü İçerisinde Teslimat Yapılır

Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.

Oto Paspası (1. Hamur)

260,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: OTOP2

İsim: Oto Paspası (1. Hamur)

Kağıt Özellikleri: 80 gr. 1. Hamur

Ürün Özellikleri: Tek Renk

Ürün Ebatı: 34 x 49 cm

Minimum Koli Adeti: 1.000 Adet

Not : Onay Verildikten İtibaren 3 İş Günü İçerisinde Teslimat Yapılır

Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Oto Paspas

Oto Paspasın Önemi

Bilindiği gibi araçların en önemli özelliklerinden biri de temiz olmasıdır. Özellikle iç mekan temizliği hem sağlık açısından hem de göz zevki açısından en önemli faktörlerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yüzden hem temizliğin yapılabilmesi hem de bu temizliğin süreklilik arz etmesi için araç iç mekanında oto paspas kullanmak çok önemlidir.

Özellikle son dönemde araçların temizliğini kendimizden çok bu konuda profesyonel olarak iş yürüten firmalar aracılığı ile yapıldığı görünmektedir. Bu firmaların iç dış temizliğin ardından arabanın temizlenmiş paspaslarının üzerine oto paspas kağıdı serdiklerini görmüşüzdür. Bu temizliğin bira daha uzun sürmesini sağlamaktır. oto kağıt paspas, uzun süreçte zamanında müdahale edilmez ise temizlikten çok aracımızı kirletebilir.

 Oto Paspas Üretimi ve Kullanımı

Genel olarak arabalar içinde kullanılan paspasların iki tür olarak karşımıza çıktığı görülmektedir. Bunlardan bir tanesi lastik paspas diğeri de halı paspastır. Bu iki tür paspasın, oto paspas imalatı |oto paspas fiyatları açısından farklarını ortaya koyulacaktır. Lastik paspas genel olarak kauçuk bazlı olarak üretilmektedir. Daha esnek ve sıvıyı emmeyip üstünde saklayabilme özelliği ile de ön plana çıkan bu pas sayesinde özellikle karlı havalarda ayakkabı ile giren kar suyunun arabanın alt döşemesine geçmesini engellemektedir. Lastik kauçuk fiyatları halı paspaslara göre biraz daha ucuz olabilmektedir. Lastik paspaslar kullanılan malzemenin kalitesine göre farklı fiyat ve boyutlarda bulunmakta ve araçlar için satışa hazır konumdadır. Ama genel olarak baktığımızda en ucuz oto paspas, lastik paspastır.

Halı paspasın özelliklerine baktığımızda genel olarak üretici firmanın araçlarını lastik yerine halı paspas ile müşterilerine teslim etmektedirler. Bu paspas türünde araç içinde daha şık bir görüntü sağlamaktadırlar. Fakat çok çabuk kirlenerek eskiye bilmektedirler. Halı gibi yıkanmaları gerektiği için hemen kurumayabilir. Bu ve bunun gibi sorunlar sebebi ile ülkemizde genel olarak araçlarda halı paspas vardır. Üstüne genel olarak kauçuk paspas alarak alttaki halı paspası korumaya çalışırız. Yıkama mekanlarında kağıt araba paspası kullanılsa da halı paspaslar korunamıyor. Oto paspaslar ülkemizde her arabada mutlaka kullanılan bir araba aksesuarı olarak yerini almıştır.