Afiş

Afiş 35 x 50 cm

1.070,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: AF01

İsim: Afiş 35 x 50 cm

Kağıt Özellikleri: 105 Gr. Kuşe

Ürün Özellikleri: Renkli - Tek Yön Baskı

Ebat: 35 x 50 cm

Minimum Koli Adeti: 250 Adet

Not : Onay Verildikten İtibaren 4 İş Günü İçerisinde Teslimat Yapılır

Afiş 50 x 70 cm

1.765,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: AF02

İsim: Afiş 50 x 70 cm

Kağıt Özellikleri: 105 Gr. Kuşe

Ürün Özellikleri: Renkli - Tek Yön Baskı

Ebat: 50 x 70 cm

Minimum Koli Adeti: 250 Adet

Not : Onay Verildikten İtibaren 4 İş Günü İçerisinde Teslimat Yapılır

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Afiş

Bir ürünü veya hizmeti tanıtmak amacı ile hazırlanan tasarım materyallerine afiş denmektedir. Afişler, genel olarak reklam niteliği taşımaktadırlar. Bu yüzden afişleri hazırlarken veya hazırlatırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunmaktadır. Özellikle reklam afişi hazırlanırken, reklama uygun teknik ve detaylar kullanılmalıdır.

 Okunabilir ve Etkili Sloganlar

Afiş basımı yapılırken dikkat edilmesi gerekenlerin başında, yazının okunabilir olması gelmektedir. Hazırlanan afişler göze hitap etmelidir. Fakat gereksiz ve göz yorucu tasarımlar ile afişi doldurmak, müşterilerde ve hedef kitlesinde olumsuz bir etki yaratacaktır. Bu yüzden sade ancak etkili tasarımlara yönelmek gerekmektedir. Poster hazırlanırken de aynı durum söz konusudur. Aynı zamanda tanıtılan ürün veya hizmet ile doğrudan ilgili, etkili bir slogan bulması gerekiyor.

 Hedef Kitleye Hitap

Öncelikle reklamın yapılacağı hedef kitle doğru bir şekilde belirlenmelidir. Posterin veya afişin tasarımı da hedef kitlenin beklentilerine uygun olarak hazırlanmalıdır. Etkili ve doğru bir reklam, hedef kitleye en kısa sürede ve en etkili şekilde ulaşmalıdır. Aynı zamanda belirlenen tasarıma uygun bir afiş baskı yöntemi kullanılmalıdır. Poster basımı için kullanılan teknik ile afişlerin basımında kullanılan teknikler farklılık gösterir. Firmamıza reklam afişi için talepte bulunmanız halinde, hedef kitleye uygun olarak hazırlanan tasarımlar doğru baskı ve basım teknikleri ile hazırlanacaktır.

 Afiş Reklamının Anlaşılabilir Olması

Reklam afişinde anlaşılabilir, net ve akıcı cümleler kullanılmalıdır. Afişte veya poster basımı içerisinde yer alan mesajın hedef kitleye ulaşması için 3 ile 5 saniye arasındaki süre yeterli olmalıdır. Reklam posteri hazırlanırken de bu süre göz önünde bulundurulmalıdır. Bunun için de kısa ancak anlaşılabilir, ürünün veya hizmetin detayları ile ilgili sözcükler doğru bir düzen içerisinde kullanılmalıdır.

 Doğru Afiş Türünün Kullanılması

Afiş çeşitleri temelde iç ve dış mekân afişleri olmak üzere ikiye ayrılır. İç mekân afişlerinin kullanıldığı alanlar salonlar, koridorlar veya lobiler olurken; dış mekân afişlerini genel olarak ilan panolarına ve duvar yüzeyleridir. Afiş fiyatları da afişin kullanılacağı mekâna göre değişiklik göstermektedir. Afiş baskı fiyatları aynı zamanda afişin boyutuna ve adetine göre belirlenmektedir. Afiş basımı İstanbul hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.Hizmet Noktalarımız :
Afiş Adana, Afiş Adıyaman, Afiş Afyon, Afiş Ağrı, Afiş Amasya, Afiş Ankara, Afiş Antalya, Afiş Artvin, Afiş Aydın, Afiş Balıkesir, Afiş Bilecik, Afiş Bingöl, Afiş Bitlis, Afiş Bolu, Afiş Burdur, Afiş Bursa, Afiş Çanakkale, Afiş Çankırı, Afiş Çorum, Afiş Denizli, Afiş Diyarbakır, Afiş Edirne, Afiş Elazığ, Afiş Erzincan, Afiş Erzurum, Afiş Eskişehir, Afiş Gaziantep, Afiş Giresun, Afiş Gümüşhane, Afiş Hakkari, Afiş Hatay, Afiş Isparta, Afiş İçel, Afiş İstanbul, Afiş İzmir, Afiş Kars, Afiş Kastamonu, Afiş Kayseri, Afiş Kırklareli, Afiş Kırşehir, Afiş Kocaeli, Afiş Konya, Afiş Kütahya, Afiş Malatya, Afiş Manisa, Afiş K.maraş, Afiş Mardin, Afiş Muğla, Afiş Muş, Afiş Nevşehir, Afiş Niğde, Afiş Ordu, Afiş Rize, Afiş Sakarya, Afiş Samsun, Afiş Siirt, Afiş Sinop, Afiş Sivas, Afiş Tekirdağ, Afiş Tokat, Afiş Trabzon, Afiş Tunceli, Afiş Şanlıurfa, Afiş Uşak, Afiş Van, Afiş Yozgat, Afiş Zonguldak, Afiş Aksaray, Afiş Bayburt, Afiş Karaman, Afiş Kırıkkale, Afiş Batman, Afiş Şırnak, Afiş Bartın, Afiş Ardahan, Afiş Iğdır, Afiş Yalova, Afiş Karabük, Afiş Kilis, Afiş Osmaniye, Afiş Düzce