Etiket

Standart Etiket

320,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: STE

İsim: Standart Etiket

Kağıt Özellikleri: 90 Gr. Çıkartma Kuşe

Ürün Özellikleri: Renkli - Tek Yön - Parlak Selefonlu

Minimum Koli Adeti: 1.000 Adet

Not : Onay Verildikten İtibaren 7 İş Günü İçerisinde Teslimat Yapılır.

Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.

Özel Kesim Etiket

304,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: OKE

İsim: Özel Kesim Etiket

Kağıt Özellikleri: 90 Gr. Kuşe Çıkartma

Ürün Özellikleri: Renkli - Tek Yön Özel Kesim - Parlak Selefonlu

Ebat: 52 x 84 mm

Minimum Koli Adeti: 1.000 Adet

Not : Onay Verildikten İtibaren 7 İş Günü İçerisinde Teslimat Yapılır.

Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.

Özel Kesim Altın Yaldızlı Etiket

438,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: OAYE

İsim: Özel Kesim Altın Yaldızlı Etiket

Kağıt Özellikleri: 90 Gr. Kuşe Çıkartma

Ürün Özellikleri: Renkli - Tek Yön - Özel Kesim Altın Yaldızlı - Parlak Selefonlu

Ebat: 52 x 84 mm

Minimum Koli Adeti: 1.000 Adet

Not : Onay Verildikten İtibaren 9 İş Günü İçerisinde Teslimat Yapılır

Tek Renk Şeffaf – PVC Etiket

523,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: PVCE

İsim: Tek Renk Şeffaf – PVC Etiket

Kağıt Özellikleri: Opak (Şefaf - PVC)

Ürün Özellikleri: Çıkartma Plakalık Tek Renk - Selefonsuz

Ebat: 52 x 84 mm

Minimum Koli Adeti: 1.000 Adet

Not : Onay Verildikten İtibaren 9 İş Günü İçerisinde Teslimat Yapılır

Tek Renk Beyaz – PVC Etiket

540,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: BPVCE

İsim: Tek Renk Beyaz – PVC Etiket

Kağıt Özellikleri: Opak (Beyaz - PVC)

Ürün Özellikleri: Çıkartma Plakalık Tek Renk - Selefonsuz

Ebat: 52 x 2,2 cm

Minimum Koli Adeti: 1.000 Adet

Not : Onay Verildikten İtibaren 7 İş Günü İçerisinde Teslimat Yapılır

İtiniz – Çekiniz Etiket

25,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: İCE

İsim: İtiniz – Çekiniz Etiket

Ürün Özellikleri: Bir Takım Etiket

Ebat: 20 x 7 cm

Paket İçeriği : 1 Paket İçerisinde 1 Adet İtiniz Etiketi ve 1 Adet Çekiniz Etiketi Bulunmaktadır.

Not : Onay Verildikten İtibaren 2 İş Günü İçerisinde Teslimat Yapılır

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Etiket

Perakende satış piyasalarının vazgeçilmezidir etiket. Etiket fiyatları tamamen arz talebe göre farklılık göstermektedir. Bir malın tüm vergiler dâhil satış fiyatıdır. Ticari ürünlerin satışında etiketlerinin bulunması zorunluluğu bulunmaktadır. Bu durum ticaret hukukunda da belirtilmektedir. Bunun için etiketlerin önemi tartışılmaz ve kanuni dayanağı ile zaruridir.

 Ticaret Ve Gerekleri

Ticari bir malın, üretim yeri gıda ise son kullanım tarihi gibi bir takım zaruri etiket bilgileri bulunmaktadır. Ancak bunların haricinde yapışkanlı etiket zorunluluğu da malın fiyatını belirtmektedir. Burada malın tüm vergiler dâhil fiyatının net bir şekilde belirtilmesi gerekmektedir.

Firmalara özel tasarlanan etiket basımı firma özelinde yapılırken, ticari ürünlerin etiketlerinde ki standartlara uyması gerekmektedir. Bu standartlar resmi gazetede belirtilen genel özellikler ve firma özelinde değişiklik göstermektedir. Etiketlerin varlığı önemli ve gerekli bir koşuldur.

Etiket baskı fiyatları belirlenen bazı değerler dâhilinde resmi gazete de yayımlanan standartlar çerçevesin de bu fiyatların dışına çıkamaz. Etiket basımı İstanbul resmi gazete de yayımlanan şehir ve buna benzer standartlar dâhilin de fiyatlandırılan etiketler de ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Faturaların işletmenin bulunduğu noterlerden tasdiklenmesi kadar etiketlerinde standartlar dâhilinde tasarlanıp, fiyatlandırılması önemli ve gereklidir.

 Etiketin Renkli Dünyası Stickerlar

Sticker baskı ticari ya da ticari olmayan işletme veya ürünlerde renklendirilmiş tasarımlarla dizayn edilen etiketlerdir. Bu baskılar firma ya da kişiler özelinde özel olarak tasarlanan ürünlerdir. sticker doğum günleri, düğünler ve özel günlerde de bu baskılardan faydalanılmaktadır. Bu baskılar, istenilen boyutta ve özelliklerde tasarlanmaktadır.

Artık gelişen dünyada online (internet) ortamlarda girilen bazı özellikler dâhilinde bu tasarımları yaparak kapınıza kadar hazır gelmesi mümkündür. Sticker etiket aynı şekilde online (internet) ortam da seçilecek standartlar dâhilinde oturduğunuz yerden tasarlanıp, istenilen etiketler kapınıza kadar gelebilmektedir. Bu etiketler standart etiketlerin dışında daha tasarıma ve seçime hazır basımlardır.

Bu anlamda kişiye özel çalışan baskı merkezleri de online (internet) ortamlardan ya da dükkânlardan sizlere hizmet vermektedir. Gelişen dünya da herkesin bir yerlere yetişmesi gerekirken ve zamanın çok değerli olduğu şu günlerde online (internet) ortamlarda size hizmet getiren basım evleri size zaman ve nakit kazancı sağlamaktadır.Hizmet Noktalarımız :
Etiket Adana, Etiket Adıyaman, Etiket Afyon, Etiket Ağrı, Etiket Amasya, Etiket Ankara, Etiket Antalya, Etiket Artvin, Etiket Aydın, Etiket Balıkesir, Etiket Bilecik, Etiket Bingöl, Etiket Bitlis, Etiket Bolu, Etiket Burdur, Etiket Bursa, Etiket Çanakkale, Etiket Çankırı, Etiket Çorum, Etiket Denizli, Etiket Diyarbakır, Etiket Edirne, Etiket Elazığ, Etiket Erzincan, Etiket Erzurum, Etiket Eskişehir, Etiket Gaziantep, Etiket Giresun, Etiket Gümüşhane, Etiket Hakkari, Etiket Hatay, Etiket Isparta, Etiket İçel, Etiket İstanbul, Etiket İzmir, Etiket Kars, Etiket Kastamonu, Etiket Kayseri, Etiket Kırklareli, Etiket Kırşehir, Etiket Kocaeli, Etiket Konya, Etiket Kütahya, Etiket Malatya, Etiket Manisa, Etiket K.maraş, Etiket Mardin, Etiket Muğla, Etiket Muş, Etiket Nevşehir, Etiket Niğde, Etiket Ordu, Etiket Rize, Etiket Sakarya, Etiket Samsun, Etiket Siirt, Etiket Sinop, Etiket Sivas, Etiket Tekirdağ, Etiket Tokat, Etiket Trabzon, Etiket Tunceli, Etiket Şanlıurfa, Etiket Uşak, Etiket Van, Etiket Yozgat, Etiket Zonguldak, Etiket Aksaray, Etiket Bayburt, Etiket Karaman, Etiket Kırıkkale, Etiket Batman, Etiket Şırnak, Etiket Bartın, Etiket Ardahan, Etiket Iğdır, Etiket Yalova, Etiket Karabük, Etiket Kilis, Etiket Osmaniye, Etiket Düzce