İnsort

İnsört A5

940,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: İNA5

İsim: A5 İnsört

Kağıt Özellikleri: 90 Gr. Kuşe

Ürün Özellikleri: Renkli - Çift Yön Baskı

Ebat: 15 x 21 cm

Minimum Koli Adeti: 10.000 Adet

Not : Onay Verildikten İtibaren 4 İş Günü İçerisinde Teslimat Yapılır

İnsört A4

1.170,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: İNA4

İsim: A4 İnsört

Kağıt Özellikleri: 90 Gr. Kuşe

Ürün Özellikleri: Renkli - Çift Yön Baskı

Ebat: 21 x 30 cm

Minimum Koli Adeti: 5.000 Adet

Not : Onay Verildikten İtibaren 4 İş Günü İçerisinde Teslimat Yapılır

İnsört A3

1.760,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: İNA3

İsim: A3 İnsört

Kağıt Özellikleri: 90 Gr. Kuşe

Ürün Özellikleri: Renkli - Çift Yön Baskı

Ebat: 30 x 42 cm

Minimum Koli Adeti: 5.000 Adet

Not : Onay Verildikten İtibaren 4 İş Günü İçerisinde Teslimat Yapılır

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

İnsört

Perakendecilerin müşterileri ile iletişim kurmak için kullandığı reklam materyallerine insort denilmektedir. Perakendecilerin indirimdeki ürünlerini, bu ürünlerin indirim süresini ve çeşitli kampanyaları müşterilerine duyurabilmek için kullandıkları reklam ilanlarıdır.

 İnsört Fiyatları Aynı mı?

Kataloğa göre insört fiyatları değişmektedir. Basılan kâğıdın kalitesine göre daha ucuza da basılabilir. Fiyat olarak insört baskısı yapan firmalar da önemlidir. Kullanılan kâğıtlar genellikle parlak ve renklidir.

İnsört bazen tek sayfa bazen de çok sayfalı ve zımbalı olarak basılabilmektedir ve insört baskı fiyat kataloğa göre değişecektir. İnsört gerçekten çok etkili ve ucuz bir reklam seçeneğidir.

 İnsört’ün Faydaları Nelerdir?

İnsört dolayısı ile çok düşük maliyet sonucu çok etkili ve hızlı yüksek satışlar yapabilirsiniz. Yapılan indirimleri veya kampanyaları müşterilere en kısa sürede ulaştırma aracıdır. Çoğu firma insörtlerini düzenli olarak yani belirli sürelerde çıkarırlar. Kimisi haftalık kimi yerler ise aylık insört çıkarırlar. Müşteriler de bu düzen dolayısıyla sürekli firmanın takibinde kalırlar.

Ayrıca daha geniş müşteri kitlesine ulaşmak için de insört kullanılabilir. Diğer bir faydası ise müşterilerine kampanyalar hakkında detaylı bilgiler vererek müşterilerin diğer firmalarla kolay bir şekilde fiyat karşılaştırması yapmasını sağlarlar. İnsört firmanın markalaşmasını sağlayan çok etkili bir araçtır.

 İnsört Önemli mi?

İnsörtler reklam için oldukça önemlidir. Gerek firmanın tanıtımında gerekse indirimli ürün ve kampanyaları duyurmada oldukça etkilidir ve sonuç kısa sürede alınmaktadır. Birçok matbaa insört basımı yapmaktadır. Matbaalar da insört modelleri bulunmaktadır. Ayrıca bunlar uzmanları tarafından hazırlanır. Oldukça çok insört çeşitleri vardır. Özellikle marketlere ait insörtler oldukça talep görmekte aynı zaman da çok etkili olmaktadır.

Hazırlanan insörtler ne kadar canlı renklerle ve kaliteli kâğıtlarla hazırlanırsa o kadar etkili olmaktadır. Aslında insört sonrası kazanım ve artan müşteri sayısı göz önüne alınırsa basım için verilen fiyat gözünüz de oldukça düşük olacaktır. Günümüz de dijital baskı makineleri ile basım kısa sürede gerçekleşebilmektedir. Sonuç odaklı düşünen firmalar insört baskısını işinde uzman olan kişilere yaptırmalıdır. Yani anlaştığınız matbaa firması da oldukça önemlidir. İşin de profesyonel kadroyu bulmalısınız.Hizmet Noktalarımız :
İnsort Adana, İnsort Adıyaman, İnsort Afyon, İnsort Ağrı, İnsort Amasya, İnsort Ankara, İnsort Antalya, İnsort Artvin, İnsort Aydın, İnsort Balıkesir, İnsort Bilecik, İnsort Bingöl, İnsort Bitlis, İnsort Bolu, İnsort Burdur, İnsort Bursa, İnsort Çanakkale, İnsort Çankırı, İnsort Çorum, İnsort Denizli, İnsort Diyarbakır, İnsort Edirne, İnsort Elazığ, İnsort Erzincan, İnsort Erzurum, İnsort Eskişehir, İnsort Gaziantep, İnsort Giresun, İnsort Gümüşhane, İnsort Hakkari, İnsort Hatay, İnsort Isparta, İnsort İçel, İnsort İstanbul, İnsort İzmir, İnsort Kars, İnsort Kastamonu, İnsort Kayseri, İnsort Kırklareli, İnsort Kırşehir, İnsort Kocaeli, İnsort Konya, İnsort Kütahya, İnsort Malatya, İnsort Manisa, İnsort K.maraş, İnsort Mardin, İnsort Muğla, İnsort Muş, İnsort Nevşehir, İnsort Niğde, İnsort Ordu, İnsort Rize, İnsort Sakarya, İnsort Samsun, İnsort Siirt, İnsort Sinop, İnsort Sivas, İnsort Tekirdağ, İnsort Tokat, İnsort Trabzon, İnsort Tunceli, İnsort Şanlıurfa, İnsort Uşak, İnsort Van, İnsort Yozgat, İnsort Zonguldak, İnsort Aksaray, İnsort Bayburt, İnsort Karaman, İnsort Kırıkkale, İnsort Batman, İnsort Şırnak, İnsort Bartın, İnsort Ardahan, İnsort Iğdır, İnsort Yalova, İnsort Karabük, İnsort Kilis, İnsort Osmaniye, İnsort Düzce