Magnet

Magnet Özel Kesim

880,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: OKM

İsim: Magnet Özel Kesim

Kağıt Özellikleri: Mınatıslı Yapışkan

Ürün Özellikleri: Renkli - Parlak Selefonlu - Özel Kesim

Ebat: 48 x 68 cm

Minimum Koli Adeti: 1.000 Adet

Not : Onay Verildikten İtibaren 7 İş Günü İçerisinde Teslimat Yapılır

Magnet Standart

820,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: STM

İsim: Magnet Standart

Kağıt Özellikleri: Mıknatıslı Yapışkan

Ürün Özellikleri: Renkli - Parlak Selefonlu - Köşeleri Oval Kesim

Ebat: 48 x 68 mm

Minimum Koli Adeti: 1.000 Adet

Not : Onay Verildikten İtibaren 7 İş Günü İçerisinde Teslimat Yapılır

Magnet Özel Ölçü Ve Özel Kesim

28,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: OOKM

İsim: Magnet Özel Ölçü Ve Özel Kesim

Kağıt Özellikleri: Mıknatıslı Yapışkan

Ürün Özellikleri: Renkli - Özel Ölçü ve Özel Kesim - Parlak Selefonlu

Ebat: Cm Üzerinde Ücretlendirilir.

Minimum Koli Adeti: 1.000 Adet

Not : Onay Verildikten İtibaren 7 İş Günü İçerisinde Teslimat Yapılır

Magnet Lens Selefonlu

582,00TL

Ürün Özellikleri

Kod: LSM

İsim: Magnet Lens Selefonlu

Kağıt Özellikleri: Mıknatıslı Yapışkan

Ürün Özellikleri: Renkli - Özel Kesim - Lens Selefonlu

Ebat: 48 x 68 cm

Minimum Koli Adeti: 1.000 Adet

Not : Onay Verildikten İtibaren 7 - 9 İş Günü İçerisinde Teslimat Yapılır

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Magnet

Arka kısımları mıknatıslı olan çeşitli dekoratif objeler dâhilinde oluşturulan objelerin toplamına magnet denmektedir. Magnet fiyatları çeşitli farklılıklar göstermekle birlikte birçok seçenekle de karşımıza çıkmaktadır.

Çoğunluk olarak buzdolabı magnet çeşitlerini aynı zamanda objelerini çeşitli boyutlar ve görünüş farklılığı ile karşımıza çıkmaktadır. Magnet çeşitleri ve fiyatları da aynı zamanda farklılık göstermekte ve çokta pahalı bir fiyat olmaması da önem teşkil etmektedir.

 Magnet Çeşitleri

Birçok magnet çeşitleri ile karşımıza çıkan mıknatıslı objeler kullanım ve hoşluk açısından da oldukça zevkli hale gelmektedir. Tasarım zevki tamamen tasarlayan kişinin ellerine bırakılmakla birlikte bazen de bulunduğun şehrin meşhur olan şeyleri de olmaktadır. Bu bazen Trabzon'un ekmeği, fındığı, kemençesi gibi birçok magnet çeşitleri de beraberinde hoş bir tasarım harikası oluşturmaktadır.

Ahşap ve plastik magnet çeşitleri ile iki şekilde karşımıza çıkan mıknatıslı objeler bazen de zevk adına biriktirme olanağı sağlamaktadır. Magnet çeşitleri ve fiyatları orantılı olarak da talep görmektedir.

 Magnet Modelleri

Kişiye özel tasarlanan magnet çeşitleri bazen de özel günlerde tercih edilmektedir. Uygunluk adına basım yapmayı tercih etmek için izlenilen yol ise ofset baskı magneti olmalıdır. En ucuz magnet fiyatları da bu bağlamda tercih edildiği görülmektedir. En ucuz magnet fiyatları ile Ofset baskı aynı anda birden fazla baskı sayesinde hem adet hem de görünüş bakımından daha uygun ve zevke dokunuş açısından tercih edilmeyi başarmaktadır.

Kalite ve maliyeti bakımından en çok tercih edilen magnet aynı zamanda magnet baskısı da tercihen ön görülmektedir. Mgnet modelleri ve aynı zamanda çeşitleri objenin büyüklüğüne ve tasarısına göre fiyat farklılığı göstermektedir.

Dünya genelinde en çok tercih edilen mgnet modelleri ofset baskı tasarım harikası yaratmasının yanı sıra zevke dokunuşları ile de talep görmeyi başarmaktadır. Bazen elektronik ortamda hazırlanan baskılar da magnetin üzerine baskı olarak uygulanmaktadır. Ofset baskıya nazaran daha hızlı oluşan dijital magnet el değmeden üretime gitmektedir. Elektronik ortamda oluşan baskı sayesinde gerekli veri değişimini daha kolay bir şekilde değiştirme imkânı sağlamaktadır.

Bir diğer çeşitler arasında yer alan selefon çeşidi kaplama çeşit olup objelerde koruma özelliği sağlayarak daha az yıpranma ve zarar görme potansiyeli dolayında minimum seviyeye ulaşarak daha sorunsuz bir ürün ortaya koymayı sağlayacaktır.Hizmet Noktalarımız :
Magnet Adana, Magnet Adıyaman, Magnet Afyon, Magnet Ağrı, Magnet Amasya, Magnet Ankara, Magnet Antalya, Magnet Artvin, Magnet Aydın, Magnet Balıkesir, Magnet Bilecik, Magnet Bingöl, Magnet Bitlis, Magnet Bolu, Magnet Burdur, Magnet Bursa, Magnet Çanakkale, Magnet Çankırı, Magnet Çorum, Magnet Denizli, Magnet Diyarbakır, Magnet Edirne, Magnet Elazığ, Magnet Erzincan, Magnet Erzurum, Magnet Eskişehir, Magnet Gaziantep, Magnet Giresun, Magnet Gümüşhane, Magnet Hakkari, Magnet Hatay, Magnet Isparta, Magnet İçel, Magnet İstanbul, Magnet İzmir, Magnet Kars, Magnet Kastamonu, Magnet Kayseri, Magnet Kırklareli, Magnet Kırşehir, Magnet Kocaeli, Magnet Konya, Magnet Kütahya, Magnet Malatya, Magnet Manisa, Magnet K.maraş, Magnet Mardin, Magnet Muğla, Magnet Muş, Magnet Nevşehir, Magnet Niğde, Magnet Ordu, Magnet Rize, Magnet Sakarya, Magnet Samsun, Magnet Siirt, Magnet Sinop, Magnet Sivas, Magnet Tekirdağ, Magnet Tokat, Magnet Trabzon, Magnet Tunceli, Magnet Şanlıurfa, Magnet Uşak, Magnet Van, Magnet Yozgat, Magnet Zonguldak, Magnet Aksaray, Magnet Bayburt, Magnet Karaman, Magnet Kırıkkale, Magnet Batman, Magnet Şırnak, Magnet Bartın, Magnet Ardahan, Magnet Iğdır, Magnet Yalova, Magnet Karabük, Magnet Kilis, Magnet Osmaniye, Magnet Düzce